Ubezpieczenia dla firm

PZU Ekspert

Pakiet ubezpieczeń PZU Ekspert to nowoczesne rozwiązanie dla dużych firm, których obrót roczny nie przekracza 4 mln euro, a wartość majątku zgłaszanego do ubezpieczenia od ognia i innych żywiołów nie przekracza 10 mln PLN.

PZU Ekspert to pakiet ubezpieczeń opracowany z myślą o firmach o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyjątkowość oferty polega na tym, że zakres ochrony ubezpieczeniowej dostosować można do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb. O kształcie pakietu decydują Państwo sami dopasowując go elastycznie do specyfiki Państwa firmy.

Atrakcyjne warunki
  • preferencyjna cena,
  • korzystne zasady ubezpieczenia,
  • zniżki zależne od liczby wykupionych ubezpieczeń,
  • uproszczona procedura zawierania ubezpieczenia.
Przedmiot ubezpieczenia
Przedmiotem ubezpieczenia może być wszelkiego rodzaju mienie będące w posiadaniu firmy, takie jak budynki i budowle, urządzenia, maszyny i narzędzia, środki obrotowe, nakłady inwestycyjne, mienie przyjęte w celu wykonania usługi, wartości pieniężne w lokalu i transporcie, sprzęt elektroniczny i nośniki danych, szyby, mienie w transporcie (cargo).

Zakres ubezpieczenia
Decydując się na pakiet ubezpieczeń PZU Ekspert, klient wykupuje minimum dwa ubezpieczenia z sześciu dostępnych w bazowym zakresie, z czego - obowiązkowo - ubezpieczenie od ognia i innych żywiołów.

Bazowy zakres ubezpieczenia obejmuje:
Dodatkowo - w ramach pakietu PZU Ekspert - klient może wykupić: