Ubezpieczenia dla firm

PZU Partner

Partner.jpg

Prowadzisz działalność produkcyjną? A może handlową lub usługową? Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności do osiągnięcia sukcesu potrzebne jest bezpieczeństwo. Specjalnie dla Ciebie i Twojego biznesu stworzyliśmy ubezpieczenie, które chroni mienie firmy przed skutkami zdarzeń losowych i sił przyrody.

PZU Partner

Ubezpieczenie PZU Partner to zupełnie nowa oferta stanowiąca idealne rozwiązanie dla właścicieli firm, których obrót roczny nie przekracza 100 000 euro i wartość majątku trwałego i obrotowego nie przekracza 12 000 euro natomiast liczba zatrudnionych pracowników nie przekracza 3 osób.

Tanio, szybko i prosto
Ubezpieczenie PZU Partner jest wyjątkowo atrakcyjne cenowo. Cena ubezpieczenia zależna jest od skomponowanego zakresu, a wysokość przyznawanych zniżek zależy od wykupionej ilości ubezpieczeń z zakresu rozszerzonego.
Dzięki uproszczonej procedurze i znikomej ilości dokumentów do wypełnienia czas potrzebny do zawarcia umowy ubezpieczenia został ograniczony do minimum.
W zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej masz do wyboru trzy warianty ubezpieczenia, różniące się zakresami i sumami ubezpieczenia:

  • dla działalności produkcyjnej (wariant I)
  • dla działalności usługowej (wariant II)
  • dla działalności handlowej (wariant III).

Posiadamy również specjalne ubezpieczenie PZU Partner Minimum, które możesz kupić przez Internet. Zapewni ono Twojej firmie kompleksową ochronę ubezpieczeniową przy minimum formalności. Umowę możesz zawrzeć prosto z konta Inteligo. Otrzymasz preferencyjną cenę za ubezpieczenie a dodatkowo oszczędzasz czas.

Wystarczy, że posiadasz konto Inteligo i Twoja firma:

  • w roku podatkowym osiąga obrót do 50.000 EUR
  • posiada majątek rzeczowy (trwały i obrotowy) o wartości do 12.000 EUR.