Ubezpieczenie Assistance Polska

Prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią:

801 102 102

Ubezpieczenie Assistance Polska gwarantuje kierowcom i pasażerom określonych pojazdów pomoc w trudnych sytuacjach, takich jak wypadek, awaria, unieruchomienie oraz kradzież pojazdu, a także w przypadkach nagłego zachorowania kierowcy oraz urazu ciała kierowcy lub pasażera. Ubezpieczenie obejmuje pomoc techniczną, medyczną, organizacyjną  i informacyjną, udzielaną na terenie całej Polski.

Nowością w PZU SA jest dostępne od 1.01.2006 Assistance Polska w wariancie Mini, dodawane bezpłatnie do obowiązkowego ubezpieczenia OC. Zapewnia bezpłatne holowanie z miejsca wypadku dla poszkodowanego oraz dla sprawcy wypadku lub kolizji, a także maksymalne zniżki i rabaty na usługi pomocy drogowej, których może potrzebować kierowca we wszelkiego rodzaju niespodziewanych sytuacjach drogowych.
Natomiast pełen zakres bezpłatnych usług pomocy drogowej zapewnia Assistance Polska w wariancie Standard.
W zależności od wariantu ubezpieczenia Assistance Polska (Mini lub Standard), dla posiadaczy OC lub autocasco w PZU S.A. jest ono bezpłatne. Zawarcie umowy następuje łącznie z zawarciem umowy ubezpieczenia OC lub autocasco i na taki sam okres. Dla osób posiadających jedynie OC w PZU S.A. istnieje możliwość odpłatnego nabycia Assistance Polska w wariancie Standard.