Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe

PZU DOM

Propozycja skierowana jest do osób fizycznych, które chciałyby ubezpieczyć swoje mienie. W ramach jednej umowy istnieje możliwość ubezpieczenia skutków nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Wybierając kompleksowe rozwiązanie PZU Dom klienci płacą niższą składkę i otrzymują korzystniejszy zakres świadczeń niż przy zawieraniu oddzielnych ubezpieczeń.

czytaj więcej »

PZU DOM Plus

Propozycja skierowana jest do osób fizycznych, które chciałyby ubezpieczyć swoje mienie. W ramach jednej umowy istnieje możliwość ubezpieczenia skutków nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Wybierając kompleksowe rozwiązanie PZU Dom Plus klienci płacą niższą składkę i otrzymują korzystniejszy zakres świadczeń niż przy zawieraniu oddzielnych ubezpieczeń.

czytaj więcej »

Ubezpieczenie domów letniskowych oraz mienia ruchomego

Ubezpieczenie obejmuje nie tylko sam budynek i towarzyszącą mu zabudowę gospodarczą, ale również urządzenia domowe, sprzęt turystyczny i sportowy, narzędzia itp. Szczególnie korzystny dla klientów jest spory wybór wariantów - można np.ubezpieczyć od ognia i innych żywiołów budynek wraz z mieniem albo tylko sam budynek.

czytaj więcej »